ارسال رایگان

ارسال رایگان به سراسر ایران توسط الکتروآرن

در راستای رفاه حال مشتریان و همچنین تحقق اهداف مشتری مداری الکتروآرن تمامی سفارشاتی که از  یک میلیون تومان بیشتر باشند و فاکتور سفارش پرداخت آنلاین شده باشد با سرویس ارسال رایگان فرستاده خواهند شد و شما هیچ هزینه اضافه ای برای حمل و نقل کالای خریداری شده پرداخت نخواهید کرد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی، مقصد سفارش، شرایط اب و هوایی،روز های تعطیل و … ، از زمان تحویل به اداره پست بین 2 تا 4 روز است.


شرایط ارسال سفارشات

مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین دو شیوه پست پیشتاز و پست سفارشی یکی را انتخاب کنند اما این تخفیف تنها برای پرداخت آنلاین موجود است. لازم به تذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات الکتروآرن وجود خواهد داشت.( در 90 درصد اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود.)


سفارشات نیشابور

سفارشات شهر نیشابور از طریق پیک موتوری ارسال می شود. پیش از ارسال سفارش توسط پیک، هماهنگی لازم با مشتری صورت می‌پذیرد.


سفارشات شهرستان

سفارشات دیگر شهرها از طریق پست بسته به شرایط محموله و با انتخاب مشتریان و نظر نهایی کارشناسان واحد پردازش سفارشات الکتروآرن ارسال خواهد شد.

تبصره

حتما باید فاکتور خود را آنلاین پرداخت کنید(ارسال رایگان شامل پرداخت در محل نمی‌شود)

لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان الکتروآرن می گذارند.

در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه کلیه ی موارد موجود برای خریدار ارسال می گردد و وجه اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریعتر باز پس گیری وجوه برگشتی می بایست شماره کارت 16 رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان به صورت تلفنی اعلام نمایند.

بستن
مقایسه